+2
Verkaufapartment
Apartment in Benidorm
Benidorm Centro
230.000 € EUR
4035 € /m²
1
Zi.
1
Bäder
57 m²
property.description
For more information about this property, complete the details below.
Lage
Loading map...

Benidorm Centro
230.000 € EUR
4035 € /m²