Verkaufapartment
Apartment for sale in Benidorm, Alicante
Alicante
280.000 € EUR
5091 € /m²
1
Zi.
1
Bäder
55 m²
Fläche
property.description
Apartment for sale in Benidorm, Alicante € 280,000 55 m2 1 1