Verkaufapartment
Apartment for sale in Colonia Madrid, Benidorm, Alicante
Alicante
343.000 € EUR
3147 € /m²
3
Zi.
2
Bäder
109 m²
Fläche
property.description
Apartment for sale in Colonia Madrid, Benidorm, Alicante € 343,000 109 m2 3 2