Verkaufapartment
Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante
Alicante
349.000 € EUR
3324 € /m²
2
Zi.
2
Bäder
105 m²
Fläche
property.description
Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante € 349,000 105 m2 2 2