Apartment for sale in Via Parque, Benidorm, Alicante
Apartment for sale in Via Parque, Benidorm, Alicante - 2
Verkaufapartment

Apartment for sale in Via Parque, Benidorm, Alicante

Alicante

591.000 € EUR

4511 € /m²

3
Zi.
2
Bäder
131
Fläche

property.description

Apartment for sale in Via Parque, Benidorm, Alicante € 591,000 131 m2 3 2

Lage

Loading map...

Umgebung & Einrichtungen

Mehr von Particulares (Fotocasa)