Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Verkaufvilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

4.200.000 € EUR

9611 € /m²

4
Zi.
5
Bäder
437
Fläche
2028
Grund.

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 4,200,000 437 m2 4 5 2028 m2

Lage

Loading map...

Umgebung & Einrichtungen

Mehr von Particulares (Fotocasa)