Villa for sale in Cometa - Carrió, Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Cometa - Carrió, Calpe / Calp, Alicante - 2
Verkaufvilla

Villa for sale in Cometa - Carrió, Calpe / Calp, Alicante

Alicante

725.000 € EUR

2821 € /m²

5
Zi.
4
Bäder
257
Fläche
869
Grund.

property.description

Villa for sale in Cometa - Carrió, Calpe / Calp, Alicante € 725,000 257 m2 5 4 869 m2

Lage

Loading map...

Umgebung & Einrichtungen

Mehr von Particulares (Fotocasa)