Villa for sale in Portichol - Balcón al Mar, Javea / Xàbia, Alicante
Villa for sale in Portichol - Balcón al Mar, Javea / Xàbia, Alicante - 2
Verkaufvilla

Alicante

7.850.000 € EUR

6698 € /m²

10
Zi.
12
Bäder
1172
Fläche
5950
Grund.

property.description

Villa for sale in Portichol - Balcón al Mar, Javea / Xàbia, Alicante € 7,850,000 1172 m2 10 12 5950 m2

Lage

Loading map...

Umgebung & Einrichtungen

Mehr von Particulares (Fotocasa)