+2
Salevilla
Villa in Calpe / Calp
Calpe Centro
725.000 € EUR
2900 € /m²
3
Beds
2
Baths
250 m²
Area
800 m²
property.description
For more information about this property, complete the details below.
Location
Loading map...

Calpe Centro
725.000 € EUR
2900 € /m²