Properties
About
Contact
+34 965 712 553
HomeEspaña
/
2 Bedroom Apartment in Altea
Ver amueblado
Ver 20 fotos
+15
Sale
apartment
2 Bedroom Apartment in Altea
Altea Pueblo
297.000 € EUR
3194 € /m²
2
Beds
2
Baths
93 m²
Area
Swimming pool
Communal pool
property.description
Discover your corner of paradise in Altea Mascarat! ☀️