.jpg?v=20260128102003073)

+2
Saleapartment
Apartment in Calpe / Calp
Calpe Centro
520.000 € EUR
4522 € /m²
3
Beds
2
Baths
115 m²
property.description
For more information about this property, complete the details below.
Location
Loading map...
.jpg?v=20260128102003073)

Calpe Centro
520.000 € EUR
4522 € /m²