Properties
About
Contact
+34 627 239 997
Agencies
Homes Calpe
Homes Calpe
Calpe
136
Properties
669.530 €
Avg. price
+34 627 239 997
Properties
(136)
Page 7 of 12
All
Apartment (136)
Villa (62)
Plot (15)
parking (5)
Townhouse (3)
Commercial (2)
Clear filters
Sale
7
C
€430,000
€5,181/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
83 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
Best €/m²
7
C
€380,000
€3,040/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
125 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€570,000
€4,560/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
125 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€269,000
€4,339/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
1
1
62 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€445,000
€5,174/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
86 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
Best €/m²
7
C
€461,000
€2,575/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
3
179 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€475,000
€4,897/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
1
97 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€475,000
€4,481/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
106 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€475,000
€4,897/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
1
97 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€494,000
€4,940/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
100 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€495,000
€4,853/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
102 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
Sale
7
C
€500,000
€4,348/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
115 m²
Calpe Centro
Homes Calpe
←
1
...
5
6
7
8
9
...
12
→
Contact Homes Calpe
Send your inquiry and we'll get back to you
Properties map
Showing 213 properties on map