Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Saleapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

180.000 € EUR

2857 € /m²

1
Beds
1
Baths
63
Area

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 180,000 63 m2 1 1

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)