Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Saleapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.500.000 € EUR

7732 € /m²

3
Beds
2
Baths
194
Area
320
Plot

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 1,500,000 194 m2 3 2 320 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)