Apartment for sale in Benidorm, Alicante
Apartment for sale in Benidorm, Alicante - 2
Saleapartment

Apartment for sale in Benidorm, Alicante

Alicante

820.000 € EUR

6212 € /m²

3
Beds
2
Baths
132
Area

property.description

Apartment for sale in Benidorm, Alicante € 820,000 132 m2 3 2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)