Saleapartment
Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante
Alicante
429.000 € EUR
3796 € /m²
3
Beds
2
Baths
113 m²
Area
property.description
Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante € 429,000 113 m2 3 2