Apartment for sale in Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante
Apartment for sale in Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante - 2
Saleapartment

Alicante

390.500 € EUR

4649 € /m²

2
Beds
2
Baths
84
Area

property.description

Apartment for sale in Centro ciudad, Javea / Xàbia, Alicante € 390,500 84 m2 2 2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)