Apartment for sale in Playa Arenal - Bol, Calpe / Calp, Alicante
Apartment for sale in Playa Arenal - Bol, Calpe / Calp, Alicante - 2
Saleapartment

Alicante

430.000 € EUR

5244 € /m²

2
Beds
2
Baths
82
Area

property.description

Apartment for sale in Playa Arenal - Bol, Calpe / Calp, Alicante € 430,000 82 m2 2 2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)