Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante
Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante - 2
Saleapartment

Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante

Alicante

379.000 € EUR

3354 € /m²

3
Beds
2
Baths
113
Area

property.description

Apartment for sale in Pueblo, Calpe / Calp, Alicante € 379,000 113 m2 3 2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)