Beach Apartment for sale in Rincón Alto, Benidorm, Alicante
Beach Apartment for sale in Rincón Alto, Benidorm, Alicante - 2
Saleapartment

Beach Apartment for sale in Rincón Alto, Benidorm, Alicante

Alicante

235.000 € EUR

5109 € /m²

1
Beds
1
Baths
46
Area

property.description

Beach Apartment for sale in Rincón Alto, Benidorm, Alicante € 235,000 46 m2 1 1

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)