Flat for sale in Levante - Playa Fossa, Calpe / Calp, Alicante
Flat for sale in Levante - Playa Fossa, Calpe / Calp, Alicante - 2
Saleapartment

Alicante

938.000 € EUR

8228 € /m²

2
Beds
2
Baths
114
Area

property.description

Flat for sale in Levante - Playa Fossa, Calpe / Calp, Alicante € 938,000 114 m2 2 2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)