Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.295.000 € EUR

3238 € /m²

4
Beds
4
Baths
400
Area
1404
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,295,000 400 m2 4 4 1404 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)