Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.750.000 € EUR

6034 € /m²

4
Beds
6
Baths
290
Area
870
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,750,000 290 m2 4 6 870 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)