Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

530.000 € EUR

2465 € /m²

4
Beds
3
Baths
215
Area
1097
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 530,000 215 m2 4 3 1097 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)