Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

949.000 € EUR

2911 € /m²

5
Beds
4
Baths
326
Area
1143
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 949,000 326 m2 5 4 1143 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)