Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.195.000 € EUR

3983 € /m²

4
Beds
5
Baths
300
Area
856
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,195,000 300 m2 4 5 856 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)