Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

2.495.000 € EUR

4771 € /m²

6
Beds
7
Baths
523
Area
908
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 2,495,000 523 m2 6 7 908 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)