Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.650.000 € EUR

3374 € /m²

4
Beds
4
Baths
489
Area
1075
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,650,000 489 m2 4 4 1075 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)