Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

790.000 € EUR

4389 € /m²

4
Beds
3
Baths
180
Area
295
Plot

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 790,000 180 m2 4 3 295 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)