Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

750.000 € EUR

5068 € /m²

4
Beds
3
Baths
148
Area
793
Plot

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 750,000 148 m2 4 3 793 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)