Villa for sale in Manzanera - Tosal, Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Manzanera - Tosal, Calpe / Calp, Alicante - 2
Salevilla

Villa for sale in Manzanera - Tosal, Calpe / Calp, Alicante

Alicante

925.000 € EUR

3125 € /m²

4
Beds
4
Baths
296
Area
676
Plot

property.description

Villa for sale in Manzanera - Tosal, Calpe / Calp, Alicante € 925,000 296 m2 4 4 676 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)