Villa for sale in Partides comunes - Adsubia, Javea / Xàbia, Alicante
Villa for sale in Partides comunes - Adsubia, Javea / Xàbia, Alicante - 2
Salevilla

Alicante

2.250.000 € EUR

7500 € /m²

4
Beds
5
Baths
300
Area
1500
Plot

property.description

Villa for sale in Partides comunes - Adsubia, Javea / Xàbia, Alicante € 2,250,000 300 m2 4 5 1500 m2

Location

Loading map...

Neighborhood & amenities

More from Particulares (Fotocasa)