Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

239.000 € EUR

4596 € /m²

1
Hab.
1
Baños
52
Superficie

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 239,000 52 m2 1 1

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)