Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

650.000 € EUR

3439 € /m²

3
Hab.
3
Baños
189
Superficie

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 650,000 189 m2 3 3

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)