Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

750.000 € EUR

3036 € /m²

4
Hab.
3
Baños
247
Superficie

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 750,000 247 m2 4 3

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)