Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante
Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

330.000 € EUR

1737 € /m²

3
Hab.
3
Baños
190
Superficie

property.description

Apartment for sale in Calpe / Calp, Alicante € 330,000 190 m2 3 3

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)