Penthouse for sale in Calpe / Calp, Alicante
Penthouse for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventapenthouse

Penthouse for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

922.125 € EUR

6682 € /m²

2
Hab.
2
Baños
138
Superficie

property.description

Penthouse for sale in Calpe / Calp, Alicante € 922,125 138 m2 2 2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)