Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.450.000 € EUR

4006 € /m²

4
Hab.
4
Baños
362
Superficie
1030
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,450,000 362 m2 4 4 1030 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)