Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

2.700.000 € EUR

4865 € /m²

6
Hab.
7
Baños
555
Superficie
924
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 2,700,000 555 m2 6 7 924 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)