Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

1.380.000 € EUR

5565 € /m²

4
Hab.
4
Baños
248
Superficie
835
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 1,380,000 248 m2 4 4 835 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)