Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

737.000 € EUR

2136 € /m²

5
Hab.
4
Baños
345
Superficie
867
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 737,000 345 m2 5 4 867 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)