Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

895.000 € EUR

2077 € /m²

4
Hab.
2
Baños
431
Superficie
3671
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 895,000 431 m2 4 2 3671 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)