Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

795.000 € EUR

2860 € /m²

6
Hab.
4
Baños
278
Superficie
4969
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 795,000 278 m2 6 4 4969 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)