Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

1.135.000 € EUR

5431 € /m²

3
Hab.
3
Baños
209
Superficie
1000
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 1,135,000 209 m2 3 3 1000 m2

Ubicación

Loading map...

Quartier et services

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)