+1
Ventavilla
Villa in Calpe / Calp
Calpe Centro
799.000 € EUR
4813 € /m²
3
Hab.
2
Baños
166 m²
Superficie
802 m²
property.description
For more information about this property, complete the details below.
Ubicación
Loading map...