Apartment for sale in Altea, Alicante
Apartment for sale in Altea, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Altea, Alicante

Alicante

850.000 € EUR

3864 € /m²

3
Hab.
2
Baños
220
Superficie

property.description

Apartment for sale in Altea, Alicante € 850,000 220 m2 3 2

Ubicación

Loading map...

Omgeving en voorzieningen

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)