Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

1.690.000 € EUR

3456 € /m²

4
Hab.
5
Baños
489
Superficie
770
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 1,690,000 489 m2 4 5 770 m2

Ubicación

Loading map...

Omgeving en voorzieningen

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)