Apartment for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante
Apartment for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante

Alicante

285.000 € EUR

3958 € /m²

2
Hab.
1
Baños
72
Superficie
72
Parcela

property.description

Apartment for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante € 285,000 72 m2 2 1 72 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)