Apartment for sale in Benidorm, Alicante
Apartment for sale in Benidorm, Alicante - 2
Ventaapartment

Apartment for sale in Benidorm, Alicante

Alicante

420.000 € EUR

3590 € /m²

1
Hab.
1
Baños
117
Superficie

property.description

Apartment for sale in Benidorm, Alicante € 420,000 117 m2 1 1

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)