Penthouse for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante
Penthouse for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante - 2
Ventapenthouse

Penthouse for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante

Alicante

749.000 € EUR

5548 € /m²

3
Hab.
2
Baños
135
Superficie

property.description

Penthouse for sale in Arenal, Javea / Xàbia, Alicante € 749,000 135 m2 3 2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)